biura do wynajęcia Szczecin

O firmie

 

Mark Invest Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku w branży najmu nieruchomości komercyjnych oraz niekomercyjnych.

 

Ciągłość działalności, niezmienność struktury właścicielskiej i władz spółki, oraz mocne oparcie w kapitale przekłada się na doskonałą znajomość rynku nieruchomości. Jesteśmy spółką inwestycyjną zajmującą się pozyskiwaniem nieruchomości komercyjnych dla celów własnych a także ich wynajmem dla podmiotów gospodarczych i zinstytucjonalizowanych.

 

W ramach prowadzonej działalności posiadamy szeroką bazę nieruchomości mogących stanowić dla potencjalnych inwestorów doskonałe miejsce do prowadzenia właściwej dla swojego profilu działalności. Elastyczność naszej firmy powoduje, że do grona naszych klientów zaliczyć można zarówno podmioty opierające swoją działalność na pracy stricte biurowej, jak i te poszukujące przestrzeni handlowej bądź produkcyjnej o powierzchni przekraczającej 1000 m2.

 

Duża otwartość Mark Invest Sp. z o.o. na różnorodność projektów, jak i nowe technologie sprawia, że proponując naszą przestrzeń do wynajmu kontrahentom łączymy tradycyjne potrzeby wypracowane przez nasze oraz naszych kontrahentów wieloletnie doświadczenie z innowacyjnością projektów rzadko spotykaną na szczecińskim rynku.

 

W ramach świadczonej przez nas działalności oferujemy kompleksowe usługi obejmujące zarówno obsługę inwestycyjną jak i prawną projektu. Wszystko po to aby kontrahent mógł otrzymać od nas gotowy produkt „pod klucz”, co pozwoli mu skupić się na właściwej sobie działalności i rozwoju firmy.

 

Poszukujemy rozwiązań tam gdzie inni oferują schematy nie zawsze pasujące do oczekiwań i zmienności rynku.

 

copyright © 2012 - MarkInvest Sp. z o.o. - All rights reserved - wyczarował: NetMag